Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sidorela Cela
  • Vendlindja:
  • Tepelene 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Janar 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26

Sidorela Cela është shkrimtare e vogël. Nxense e shkolles "Adem Alushi" dhe ka rezultate te mira ne mesime. Ne vitin 2012 zbuloi nje talent tek vetja, i cili ishte aftesia per te krijuar poezi.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

2


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet