A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Natyra

sa zgjohe ne mengjes
me vrap shkoj tek dritarja
e natyren tone te bukur
e te cmuar shikoj

mora laps e leter
e nisa ta vizatoj
me fjal te vogla e te bukura
nisa ta pershkroj

ne krah te vizatimit
une bera nje pershkrim
aty ku shkruhe
"natyra mbre4kullija jone"

- poem written by Sidorela Cela


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  50

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019