A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sidrit Bejleri - A E Ke Ndi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/08/2018

2018-08-03T16:08:16

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

MAX Production


Ti lojen, e nise
E un per ty kam me vazhduu
Jam betuu
Per pak ti
Gabove, harrove
Se je ba per muuu
Vec per muuu
Kam me tba per vete
Kam me tba sezban
Zemra mplasi zemra mplasi
Mbani bamm
Ref
A e ke ndi a e ke ndi
Ket dashni qe kam per ty
Ti du moj ti du un ata sy
Ke me pa ti ke me pa
Kur ndashni ti ke me ra
Me zemer te un ke me u fal
Me u faaal

Dashnin ti, e nise
E jemja kurr ska me t mbaru
Jam betuuu
Ti vetes kujtoje
Se ti je ba per mu
Vec per muu

Ref
Kam me tba per vete
Kam me tba sezban
Zemra mplasi zemra mplasi
Mbani bam

A e ke ndi a e ke ndi
Ket dashni qe kam per ty
Ti du moj ti du un ata sy

Ke me pa ti ke me pa
Kur ndashni ti ke me ra
Me zemer te un ke me u fal
Me u faaaaal

A e ke ndi a e ke ndi
Ket dashni qe kam per ty
Ti du moj sa ti du un ata sy
Ke me pa ti ke me pa
Kur ndashni ti ke me ra
Me zemer te un ke me u fal
Me u faaaaal


Lyrics submited by Alba
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019