Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - Këngë Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse kjo këngë është dashurie
Po ua them fije për fije
M’u kujtua kot
Do ta këndoj sot

Se si erdhi më kujtohet
Ishte vere e nxehtë s’durohej
Gati s’mora frymë
Sytë më nxorën tym

Dashuria është e verbër
Nuk do sy se sheh me zemër
Jetoja për të
Gjumë nuk kisha më

Vera, vjeshta pastaj dimri
Koha iku shpejt rrëmbimthi
Dashuria jo
Ah të digjte fort

Hajde, zemrën ti ma more
O moj lule bore
Se të dua
Moj e vogël o

Hajde, ç’na iku vetmia
Erdhi dashuria
Për të dy ne
Moj e vogël o


Sidrit Bejleri - Këngë Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Dashurie".
3. Video është e këngës "Këngë Dashurie", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0