Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - E Tani Mjaft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Të lutem hesht, mos fol më
Asnjë fjalë jo mos nxirr ti nga buzët
Nga ato buzë që dikur shumë u thoja
Me buzët e mia

Dashurinë dhe ti e pate
Dashurinë tonë
Në të ka diçka fort të shenjtë
E të mallkuar gjithmonë

E tani mjaft
Më shih për herë të fundit
Të fundit herë
Më shih, më shih në sy

Duke u munduar
Çdo ditë të mos kujtoj
E kam shumë frikë
S’do të harroj dot ty

Prej vitesh flisja me muret
Gjëra të vogla e të mëdha
E di ku, e di si dhe përse
Ndaj lutesha për ne

Diçka mbaron, përgjithmonë
Fillon një tjetër
As unë s’të ndryshova dot jo
S’më bëre si vetja


Sidrit Bejleri - E Tani Mjaft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Tani Mjaft".
3. Video është e këngës "E Tani Mjaft", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0