Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sigi Bastri & Florent Abrashi - Eklips Mbi Oqean Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

S'e mesova kurrë nje ënderr ta shpjegoj kur
vjen edhe kur ikën është pa goje i trazuar mbetëm prap
nuk e kuptoje ti qe fshihesh brenda a gaboj?

Ej...mbylli sytë e mos shih larg më ke mua,
më mbaj mua ikim larg
ndonjëherë errësira ty te tremb dhe të duket sikur vetëm fluturon.

Joo..jo mes akujsh mos me lër bota
s'mund te jetë pa ne oqean i ngrire dhe pa ne...
Kur eklipsi rrezaton dhe te verbrin e ndricon unë
jam aty...e dua dhe ty të të ndjej....

Miliona ëndrra shuhen lart te
tjera vijn pa pritur e të pushtojnë
se ndonjeherë erresira ty te tremb dhe te duket sikur vetëm fluturon.


Sigi Bastri & Florent Abrashi - Eklips Mbi Oqean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eklips Mbi Oqean".
3. Video është e këngës "Eklips Mbi Oqean", por nuk këndohet nga Sigi Bastri & Florent Abrashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sigi Bastri:


Komente 0