Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sildi - Sun Na Nali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun Na Nali".
3. Video është e këngës "Sun Na Nali", por nuk këndohet nga Sildi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sildi - Sun Na Nali  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Sildi

Orkestrimi & Produksioni:

EngliVersal

Komente

Asnjë Koment

10/12/2020

2020-12-10T15:58:28+00:00


"Sun Na Nali" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Sildi.
Do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni me tekstin e kësaj kënge.
Videoklipi nga Sildi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Teksti: Sildi
Orkestrimi: EngliVersal
Produksioni: EngliVersal
Video Produksioni: Don EnioDërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë