Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silva Gunbardhi Bëhet Nënë, Vjen Në Jetë Dalvi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[03-07-2015]
Këngëtarja Silva Gunbardhi sot është bërë nënë dhe këtë gjë e ka konfirmuar ajo vetë nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj social 'Facebook'.

çifti i njohur Silva & Dafi ka kohë që prisnin të bëheshin prindër, e ndërsa sot ata pagëzuan djalin e tyre me emrin Dalvi.

"Mirë se erdhe në jetë shpirti im DALVI!" - ka shkruar Silva në statusin e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull