A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Pse U Shëndosh Silva Gunbardhi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[08-11-2015]
Këngëtarja Silva Gunbardhi nuk u pa më e pranishme në skenë që prej muajit korrik kur ajo u bë nënë. Projekti i saj i fundit mbetet "Tequila" në bashkpunim me burrin e saj Dafin.

Megjithatë ajo është herë pas here aktive në rrjetet saociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet bashk me një shoqen e saj, por që fansat janë habitur paksa kur kanë parë linjat e Silvës.

Ajo duket e shëndoshë dhe arsyeja e trashjes sigurisht që ka qenë shtatëzania por edhe ushqimi jo shumë i kujdesshëm i Silvës, pasi në foto ajo shihet duke konsumuar ushqim me shumë kalori të cilat pa dyshim ndikojnë në shtimin e peshës për të.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018