A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Dhe Silva Me Barkun E Rrumbullakosur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[02-04-2015]
Këngëtarja Silva Gunbardhi ka postuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet me e veshur me një fustan të zi dhe me barkun e saj të rrumbullakosur.

Ajo ka kohë që është shtatëzën dhe ajo dhe bashkshorti i saj Dafi Derti shumë shpejt presin të bëhen prindër të një vajze.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018