A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Silva Gunbardhi - Mama Rita


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Këngë e Albumit:

Trake Truke

Këngë e Albumit:

Kendojme Se Bashku

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mama Rita" kënduar nga Silva Gunbardhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silva Gunbardhi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018