Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Hanko Pasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20

C'eshte ajo moj ç'eshte ajo
O bo bo moj o bo bo
C'eshte ajo permbi bedena
Qe s'ma merr kenga as penda

Hanko pashe moj Tepelena

Ref...x2
Hanko pashe e hanko nure
Hanko çupe eja me lule
Hanko nurin qe s'e trete
Kush ta dha e ku e gjete

C'eshte ajo moj ç'eshte ajo
O bo bo moj o bo bo
C'eshte ajo me shtate nure
Qe shkon si hena mbi mure

Hanko çupeja me lule

Ref...x2
Hanko pashe e hanko nure
Hanko çupe eja me lule
Hanko nurin qe s'e trete
Kush ta dha e ku e gjete

C'eshte ajo moj ç'eshte ajo
O bo bo moj o bo bo
C'eshte ajo qe hidhet valle
Permbi front te pashallareve

Hanko pashallesha labe

...

Ref...x2
Hanko pashe e hanko nure
Hanko çupe eja me lule
Hanko nurin qe s'e trete
Kush ta dha e ku e gjete


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Silva Gunbardhi - Hanko Pasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hanko Pasha".
3. Video është e këngës "Hanko Pasha", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0