A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Silva Gunbardhi - Dua Të Jem


Nuk ka akoma asnjë votë


21/12/2006

2006-12-21T00:00:00

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Rozana Radi

Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Festivali i 45-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Të Jem" kënduar nga Silva Gunbardhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018