Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa T'kam Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sa T'kam Prit" kënduar nga Silva Gunbardhi & Dafi Derti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sa T'kam Prit".

Ky tekst është kërkuar 29 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
29

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Dafi Derti
Publikimi: 09/07/2021
Muzika: Dafi Derti
Teksti: Dafi Derti
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Video Produksioni: MAX Production
Mix - Master - Alsked Rrenja
Color Hair By Alida Bleta
Make Up By Henry Gjata Mua
Styling By Shyret SezarhairMë Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0


Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa T'kam Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa T'kam Prit".
3. Video është e këngës "Sa T'kam Prit", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi & Dafi Derti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.