Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Tafani - Fajtor Pa Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

nuk e di cfare je nuk e di cfare kam
jam me ty por vetem jam
nuk e di nga vjen nuk e di nga shkon
ti po me lendon
here me dukesh si nje enderr larg dhe pse ty une te kam prane
here me dukesh si fajtor pa faj
sdi as vetes ti them ndal
sa me frike e kam te fal dashuri
une te dua por se di
kujt po ia dhuroj une kete dashuri
o sdi kush je ti
here me dukesh si nje enderr larg dhe pse ty une te kam prane
here me dukesh si fajtor pa faj

ref.
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza ti flet se
zemra po ankohet
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza t'i flet
mos luaj se fjala vret

sa me frike e kam te fal dashuri
une te dua por se di
kujt po ia dhuroj une kete dashuri
o sdi kush je ti
here me dukesh si nje enderr larg dhe pse ty une te kam prane
here me dukesh si fajtor pa faj

ref.
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza ti flet se
zemra po ankohet
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza t'i flet
mos luaj se fjala vret

mos thuaj te dua
mos thuaj te dua
mos mi thuaj fjalet qe buza ti flet
mos thuaj te dua
mos thuaj te dua
se keshtu sia vlen se keshtu sia vlen
mos thuaj te dua
mos thuaj te dua
s'ja vlen se ti po genjen

ref.
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza ti flet se
zemra po ankohet
mos thuaj te dua se ti po genjen
mos me thuaj mua se keshtu sia vlen
mos mi thuaj fjalet qe buza t'i flet
mos luaj se fjala vret


Ky tekst u dërgua nga EejonaSilvia Tafani
Publikimi: 04/11/2014
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gjergj Jorgaqi


Silva Tafani - Fajtor Pa Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor Pa Faj".
3. Video është e këngës "Fajtor Pa Faj", por nuk këndohet nga Silva Tafani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silvia Tafani:


Komente 0