Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Tafani - Mos Me Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Mos Me kerko ooooooooooooo

Heshtje dhe vaj vetem ty
Qe jo kurr s'me shikojn .
Zot nuk kam fjal
S'kam pse te them as me fal.

Qfar te Besoj Dashurin
Qe kam Tjetres po ja dhuron.
Ty spo te qaj
Per Ket zot Lot Nuk kam.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Ti Larg me rri
Me e qet un do jem
Dhe pa ty ti me harroo
Dhe e dim jo me ska kthim

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos Me Kerkooooooouuuu


Ky tekst u dërgua nga Rebi &giliSilvia Tafani
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gjergj Jorgaqi


Silva Tafani - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Silva Tafani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Silvia Tafani:


Komente 0