Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvana Rusi - Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  31

Ref (2x)
Aii kur mo ska me mpas
jo nuk mun mo,jo nuk mun mo
Aii vec veten e ka dasht
e me mpas mo,jo nuk mun mo

Ndal,mos thuj gjo,e e ndal
prej teje jam lodh
ti me fjal
fjalen mos ma thuj ti jo mos ma thuj jeeejj
Sjam e vetme,gabime me sene konkrete
Un kom bo,e ti je lodh
Prej atynee prej atynee

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)

Spo du me tfol,as spo du me fol
Krejta ti i the,
kur kem bashk i the,kur kem bashk i theee
Tash larg meje je,ti larg meje je
si pa vler e le,dashnin tone leeee

I bezdisshem i padobishem
ti je bo si nuk e kupton
Sa neveritshem kur tgjithe e dishin
se ca mke boooo

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)


Silvana Rusi - Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai".
3. Video është e këngës "Ai", por nuk këndohet nga Silvana Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silvana Rusi:


Komente 0