Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Silvi - Kjo Dashnia Eshte Bela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

29/08/2011

2011-08-29T17:24:29

Këngë e albumit:

"Ma Ka Lujt Djali Kapucin"

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 8)"
Kush e pati fat dashnine.
Disa vleren nuk ia dine.
Ca qe gdhien tu pa endrra.
Tjer qe flejne ne limuzine.

M` duket vetja sikur mbret.
Po s`i ke dy lek n`kulet.
E ke mendjen ke dashnia.
Tuj shit prona, tuj shit shpia.

Ref.(2.x)
Da, da, da, da
Kjo dashnia dashka pare.
Da, da, da, da, da
Sot dashnia eshte bela.

Dita e femres sot ka ardh.
Dhe ju cuna mos me u qajt.
Se kur bini mren n`dashni.
Ju i nxirrni ujin e zi. Ju i nxirrni ujin e zi.

Ref. (6.x)


Më Shumë Këngë Nga Silvi Dollapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet