Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Silvi - Ma Ka Lujt Djali Kapucin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/04/2014

2014-04-05T14:06:55+00:00

Këngë e albumit:

"Ma Ka Lujt Djali Kapucin"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ka Lujt Djali Kapucin" kënduar nga Silvi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Silvi Dollapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet