Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sima - E Di Qe Kallesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pe di qe je te shpija
telefonin sun pe qon
e ki lan ti me vibrim
se bobit tan pi pengon

e di qe je tu ...
sun pe qon me fol me mu
ta qoj un ni mesazh
baby lexo qka tkum shkru

hajde syn se pot pres ktu
hajde te un
ski qare ti pa ardh
se ti pa mu smun

sonte kcejm pim thejm
veq un edhe ti
shum paska njerz
thirri shoqet qe i ki

e po dalum
e po shkojm te un
se u ba shum von
e ti pa mu smun

ktu me nejt zemer
se ti mdon mu shum
e qiti clubi sonte
pi vjen era fun

mmmhhh...
sa mir po dokesh
ti nice shum
edhe pse pom don me menu
qe qiky sen kur sduhet me mar fun

tash leje shtratin
leje ...
se sante ti mun me than
qe tduu

e du me dit
ti a mun me kan pa mu
n'zemer ti mem pas githmon veq mu
......


Ky tekst u dërgua nga  NobodySima
Publikimi: 11/07/2012
Video Produksioni: Think Creative


Sima - E Di Qe Kallesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Qe Kallesh".
3. Video është e këngës "E Di Qe Kallesh", por nuk këndohet nga Sima.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0