Më mbaj mend (për 1 muaj)

Simbol - Hate My Swag (Feat. B Fresh)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

hate my swag im a shit dope thirrum dope boy haters sikur ju tan diten rrin e e marin ngoj po po im a star nvend tpar bitch ti je larg pi meje munesh me pa qe spo ta don diku tjeter veten gjeje im fuck that bit a got ... senet qe ti nuk i ki mund ti gjej tila hic so tu ma ni per kohet e vjetra
Simba
Featuring: B Fresh
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/03/2014


Simbol - Hate My Swag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hate My Swag".
3. Video është e këngës "Hate My Swag", por nuk këndohet nga Simbol.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Simba:


Komente 0