Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vitin e Ri

Viti I Ri

Fjala me e bukur
thuhet ne ora dymbedhjete
gezuar viti i ri ,
dhe nje lumturi e vertete
Dil ne dritare
kerko nje deshire
thuaj Zoti im
per mua pak meshire.

- poezi nga Simona Shalcanj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  211


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet