A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sina Hima - Endrra Jote  (Feat. Kamali)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

20/03/2017

2017-03-20T18:11:20

Featuring

KamaliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endrra Jote" kënduar nga Sina Hima.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sina Hima i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018