A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si E “Dridh Belin” Sinan Hoxha Para Bashkëshortes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
[29-08-2015]
Këngëtari Sinan Hoxha dy ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë. Ai tashmë është burri legjitim i bukuroshes nga Kumanova, Andrra Destani.

Në ceremoninë luksoze të dasmës së tyre, pati shumë mysafirë në mesin e të cilëve shumica ishin kolegë këngëtarë të Sinanit, transmeton Indeksonline.

Për disponimin e tyre është kujdesur këngëtarja Artiola Toska e cila në një moment ka bërë që Sinani të hipë mbi karrige dhe të “dridhet” para bashkëshortes.

Artiola madje në mesin e vargjeve të këngës i drejtohet Sinanit : “po ç;tu deshtë gruja more qyqar, harrove sa mirë ishe beqar”.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018