A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinani E Andrra Në Xhami Për Bajram


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[24-09-2015]
Çifti i ri, Sinani e Andrra, për festën e Kurban Bajramit kanë vizituar xhaminë, transmeton Indeksonline.

Sinani ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shihet brenda xhamisë bashkë me Andrrën.

"Gëzuar Kurban Bajramin të gjithë shqiptarëve kudo janë", ka shkruar Sinani.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018