Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Kur Pata Nje Lule Te Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

kur pata ni lule te bukur
thash se do ta kem per jet

kur pata ni lule te bukur
thash se do ta kem per her

iku fluturoj si flutur
edhe smujta me i marr er

iku fluturoj si flutur
edhe smujta me i marre er

II
lule ndore une kur e pata
kimetin nuk ja dita

lule ndore une kur e pata
kimetin nuk ja dita

vaj sa shpejt na u ngrys nata
une ket gjo nuk e dita

vaj sa shpejt na u ngrys nata
une ket gjo nuk e dita


Ky tekst u dërgua nga  BeniSinan Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/06/2013


Sinan Hoxha - Kur Pata Nje Lule Te Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Pata Nje Lule Te Bukur".
3. Video është e këngës "Kur Pata Nje Lule Te Bukur", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 2