Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu Sjell “Një Marrëveshje” Për Festat E Fundvitit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
[10-12-2012]
Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re të tij të titulluar "Një marrëveshje".
Kënga nuk është publikuar me videoklip, por me një videoxhirim për festat e fundvitit.

Edhe pse është paralajmëruar që Sinani do të vijë me një bashkëpunim me Leonora Jakupin, ai nuk ja folur rreth këtij bashkëpunimi.

Mbase shumë shpejt do ta shohim Sinanin me ndonjë projekt të ri, dhe këtë herë në bashkëpunim me Leonorën.
 (Telegrafi)

      Sinan Vllasaliu - Marrëveshje [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet