Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Besnikët - S’do T’kem Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte ti po bëhesh nuse
a ka kush këtë ta ndal
syt e zi faqet e kuqe
tjetrit po ja fal
sonte gotat nji nga nji
zbarzin dhimbje plotë
dhe as kush mos le ta di
se po qaj me lotë

do të bëhem një dite dhëndër
s’do t’kem nuse ti moj që të du
mos e pafsha as në ëndër
këtë nat kur ti më ke tradhëtu

do të bëhem një dite dhëndër
s’do t’kem nuse ti moj që të du
mos e pafsha as në ëndër
këtë nat kur ti më ke tradhëtu

Sonte ti po bëhesh nuse
a ka kush këtë ta ndal
syt e zi faqet e kuqe
tjetrit po ja fal
sonte gotat nji nga nji
zbarzin dhimbje plotë
dhe as kush mos le ta di
se po qaj me lotë

do të bëhem një dite dhëndër
s’do t’kem nuse ti moj që të du
mos e pafsha as në ëndër
këtë nat kur ti më ke tradhëtu

do të bëhem një dite dhëndër
s’do t’kem nuse ti moj që të du
mos e pafsha as në ëndër
këtë nat kur ti më ke tradhëtu


Ky tekst u dërgua nga Dakilla

Sinan Vllasaliu & Besnikët - S’do T’kem Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’do T’kem Nuse".
3. Video është e këngës "S’do T’kem Nuse", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Besnikët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0