A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sinan Vllasaliu - Nena Ime


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/08/2006

2006-08-23T16:15:27

Pikt e trupit o mu than emrin tend kur permend edhe vujtja me shum shtohet se sdot gjej me ne at vend

Ref.nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur ma ste pash

Tash na ndan shtrati i that edhe dashuria e pa fat afer zemres un tu vdek por ti je larg...


Ref. nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur me ste pash

N'deren tende un trokas per te gjetur tash po shoh dua me ti qe te flas por pergjigja ishte joooooo....

Ref..nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur me ste pash.....


Lyrics submited by Jehona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019