Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Qka Ka 3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Ka 3".
3. Video është e këngës "Qka Ka 3", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Sinan Vllasaliu - Qka Ka 3 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Këngë e albumit:

"12 Golden Hits"

Këngë e albumit:

"Hetet Verore 2012"

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Këngë e albumit:

"Një Arsye"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+01:00Ti me njeh me mir se qdo njeri tjeter
Ti e din se ende mu me dhem plaga e vjeter
Ti e din se ende n'jeten time je
Dhe prap po ki zemer mem pyet qka ka 3

Ref..2x
Qa ka 3 qa ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qa ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

kur vetmia e jetes ty zemer t'merzit
Mos harro se ende dikush osht tut prit
Kur qetsin e shpirtit nuk e gjen askund
Mos harro se deren e ke qel te un

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

Ti me njjeh me mir se qdo njeri tjeter ti e din qe ende me dhemb plaga e vjeter...!


Ky tekst u dërgua nga Albertaa   Gimmmz   GGreta
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet