Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Tragjedi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Sa mengjese me ty zemer i kam zbardh,
me nje thirrje un te kam ardh,
ideale ishte midis nesh gjithqka,
qka u ba pse jemi ndaaa,

Ref: 2x
Tragjedia shpirtin tim e ka kaplu,
nostaligjia syt e mi i ka zbukuru,
jetoj me t'kalumen qe nuk kthehet ma,
kur me pysin shoket u them nuk kam asgje.

Ato qaste qe kaluam i kujtoj,
me asgje nuk mund ti zevendsoj,
rrotullohet qdo gje ne drejtimin tend,
me besoni e kam shum rand.

Ref: 5x
Tragjedia shpirtin tim e ka kaplu,
nostaligjia syt e mi i ka zbukuru,
jetoj me t'kalumen qe nuk kthehet ma,
kur me pysin shoket u them nuk kam asgje.

Ky tekst u dërgua nga  drilontershani



Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0


Sinan Vllasaliu - Tragjedi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tragjedi".
3. Video është e këngës "Tragjedi", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.