Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Sinan Vllasaliu - Ciao  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2016

2016-07-23T16:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Paragjyko"
Më paragjykove se nga vetja je nis
Jo jo zemra jem jam besnik i dashnisë

2x:
Me paragjykime s'mundesh me me njoftë
Ca kom bo për ty mashtrime tu kan dok
Më fal më fal zemra ime
Nuk vazhdohet jeta me paragjykime

Ref. 2x:
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
Emrin kurrë mos ma përmen
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
T'lutem harro emrin tem

Rrena ma e madhe në fillim dhe mbarim
E Ka veq 1emër është paragjykim

2x:
Me paragjykime s'mundesh me me njoftë
Ca kom bo për ty mashtrime tu kan dok
Më fal më fal zemra ime
Nuk vazhdohet jeta me paragjykime

Ref. 2x:
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
Emrin kurrë mos ma përmen
Ciao zemra jem
Mo nuk du problem
Ciao zemra jem
T'lutem harro emrin tem


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet