Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Skandal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Skandal, skandal unë kam me ba
O jo me tjetrin smuj me t’pa

Pa pikë marrje para syve t’mi
Po qëndron n’krahnorin e tij
E buzëqeshur, po më vret
Rri në vendet bashkë ku kemi nejt

Refreni:
O skandal, skandal kam me ba
O jo jo, me tjetër smuj me t’pa
Skandal, skandal unë kam me ba
O jo, me tjetrin smuj me t’pa

Ti gënjen në sy mashtron
Ngjyra e kuqe në ftyrë t’mungon
E buzëqeshur, po më vret
Rri në vendet bashkë ku kemi nejt

Refreni:
O skandal, skandal kam me ba
O jo jo, me tjetër smuj me t’pa
Skandal, skandal unë kam me ba
O jo, me tjetrin smuj me t’pa


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1

Sinan Vllasaliu - Skandal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skandal".
3. Video është e këngës "Skandal", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0