Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu & Meda - 2Min

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2Min".
3. Video është e këngës "2Min", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu & Meda - 2Min  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Granit Gashi

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"2 Minuta"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Meda

20/11/2019

2019-11-20T19:01:52+00:00[MEDA:]
Nuk jam mire hic kto dite
Ndarja dhemb si me i qite plagës krip
Nuk po muj me ndarje me u pajtu
Mos i ndodhte askujte çka mka ndodhe mu

[SINANI:]
Ti sheh me zemër jo me sy
Ndarja s'të ka ndodhe veç ty
E di, e di se je lëndu
Bahu i forte, duhesh me kalu

[MEDA:]
Bone, bone ti për mu
Veç 2 minuta me taku
Para syve du me i thane
Çka t'bona që m'ke lane

[SINANI:]
E boj, e boj për ty e boj
Po ajo, prap do të lëndoj
Ti kur vun nuk po muj me t'pa
Të kam shok e të du si vlla

[MEDA:]
Çka t’dush thuj, ti o vlla
Une e du, e du hala
Jam dashuru n'krejte çka ka
Ndihmom prap bashke me u ba

[SINANI:]
Nuk ësht turp e as mëkat
Nëse ti kërkon dashnine me kthy prap
E di, e di se je lëndu
Bahu i fort, duhesh me kalu

[MEDA:]
Bone, bone ti për mu
Veç 2 minuta me taku
Para syve du me i thane
Çka t'bona që m'ke lane

[SINANI:]
E boj, e boj për ty e boj
Po ajo, prap do të lëndoj
Ti kur vun nuk po muj me t'pa
Të kam shok e të du si vlla

Ti kur vun nuk po muj me t'pa
Të kam shok e të du si vlla


Ky tekst u dërgua nga K.TORBA6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet