Më mbaj mend (për 1 muaj)


Singullar Kodoshi - Sa Me Mbush

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Mbush".
3. Video është e këngës "Sa Me Mbush", por nuk këndohet nga Singullar Kodoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Singullar Kodoshi - Sa Me Mbush  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Embargo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00ti mbas zares ty ndejt mu m´vjen era sken - ty pelen
e kqeja per 1 t´qint dije qe t´gjen
me pare t´koncertit Singi blen balen
truni ma kap repin edhe pa anten
flowin ty e nderkatrimat ty i qit
edhe ty ngerhat LP-ja t´bon atentat kur je ty tat
Singullar i nxhet si skart´daj pergjys si cirkullar
per me t´qarkullu trupi n´vesh se kerka s´je
testin e ki jep po je ra meniher ngasje
nese don mu bo i mirr duhesh per mu mi kap klemat
referati so per rep po mi pa temat
se per reper je kaher po hala je klysh
e ndigova albumin ta qita 1-shn´2-sh
sa mos me t´lon per vjesht se ather e qes albumin tjeter
saher m´digon mu albumi yt doket ma i vjeter
Singi fshin perpara si uragan
039 ekg sanmos u nxej kur ta qoj tugen aa
pipipi se ta marr lugen a tona ta ha buken aa
shoki m´fal qe po t´thom po s´je kerka
qysh ka thon Lumi po t´ndigojn si ju ki imponu
teshu n´mukryq ndaq Ipon mu rrzu
ma boni ni dit Lyrical Son s´po dini me ma thon emrin
hajt tash pidh none mos t´ha kari se s´po din as temin
e respektoj shumicen po do po ma marrin bollen neper goj
reperat e famshem a po keni pun n´dugoj ?
Shoqeluft mrenda e jasht paqe
fol ndaq far shuplake n´faqe ...qaty shpejt
rri drejt se s´je per ni me je simple
je bo bajat teper
pernime s´po muj me t´panese s´m´beson
vete mamin thuj mam a po t´pelqen qka je ty pa
ejej N.W.A ...D.P.G.S.P.D o knej
lej ato foret fej..me jatagan t´prej
t´mlum me jorgan t´gjej
n´Pej jom ka rri ty e mbaru dinastin
qet send e kom bo per ata qe qa o Real din
e ata qe s´din e jon wacklyjuni me sherk
kabllat n´shteg edhe knoni playback


Ky tekst u dërgua nga Esc Ph3wl
Më Shumë Këngë Nga Singullar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet