Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Kenga E Synetit (Veshur Synetli) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kush ma loz oo vallen me sajdi eshte ky djali vogel veshur me mavi
eshte ky djali i vogel veshur synetli e ka nena moj si flori,
esht ky djali i vogel veshur synetli e ka baba si zotri.

Kush e loz oo vallen me sajdi luen axhua me nipin e tij,
bini ju tupana neve te vallzojm nipin ton te mirin sot synet e bojm,
bini ju tupana bini pa pushim e per dhender neve te arrijm.

Kush e loz oo vallen me sajdi luen dajua me nipin e tij,
uron dajua per kete gezim e per dhender neve te arrijm,
uron dajua per kete gezim e per dhender neve te arrijm.


Ky tekst u dërgua nga ERIJON

Skifter Etemi - Kenga E Synetit (Veshur Synetli)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Synetit (Veshur Synetli)".
3. Video është e këngës "Kenga E Synetit (Veshur Synetli)", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0