Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skivi - Dita Nata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita Nata".
3. Video është e këngës "Dita Nata", por nuk këndohet nga Skivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skivi - Dita Nata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Teksti:

Skivi

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

03/03/2018

2018-03-03T15:00:04+00:00Repp 1

Ty tu ka tek
Foto pa brek
Po don me therr
Kondicioni si ere
Pluma fishek
Nisem per qef
Ty po ta tesh , mu po ma desh , e mu po ma n'gjesh
Rabi n'flet
Rrafshi si det
E rexha si blet
Dhipi po m'njek
Prej qe kom le
Shok me TT
Po do me prek po lyp me ngre si i pa fe

Reff :

Shkoj Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata

Repp 2

Pare tu njeh
Se ki ven re
Bitcoini perpjet
Fashion tu njek
Tesha tu ble
Me renome
E vjeter e re
Vija m'wc
Ty tu ka tek , me mu mu zatet
Po shume vertet , ti per mu ki vet
Me foto pa brek shum fore e let
Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek
Mishi tu pjek
Skara e nxet
Krypa tu hedh
Stili salt-bae
Qeni nuk le
Me pedigre
Dhipi bon be per ni bmw hiq pa e ble.

Reff :

Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata


Ky tekst u dërgua nga Sabajeti
Më Shumë Këngë Nga Skivi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet