A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Skizz - Qysh Pe Lojna


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2015

2015-07-13T17:00:04

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Veq ni minut pi kohes tone ama mu
Nese niher dalim prap kena mu takuu
Veni osht i njejt a mujna me vazhdu
Tjetra pom thirr ama un me to nuk po du
Un kom shum sene tjera tash ka ndrru gjithqka
Osht ni rrug deri spi dalloj mo kohët e vjetra
Paret vijn e shkojn amo ti pom rri n'men
Hapin e par e mora pi tjetres, ti je nren
Kshtuqe knaqu me mu edhe rritma disponimin
Ti ki mu kon e jemja ma ki dhon premtimin
Sa t'du edhe per qka ti vet gjeje dallimin
Fundi ko me kon i njejt qysh kena pas fillimin

Ref:
Qysh pe lojna
Qysh po thu me ja bo
Qa po bojna
Nuk pom pritet mouu
Spo du lojna
Ski pse em thu jo, ooo jo, jo ooo

Me ty sho perpara me ty mpret e ardhmja
Sooo sexy girl per qdo dit pot ndrrohet pamja
Ti po dallohesh naten edhe kur veshesh zi
N'ondrrat e mija gjithmon ka egzistu njo si ti
Jom me tripa si tuat e trupin si tonin
Gjithmon qe du me pas afer mi ja ni zonin
Met prek met ndje, qdo pjes trupit ton
Ti nuk je si tjerat ti um jep emocioon AHHH
Vera sit vjen per mu ska ren
Knaqsin mat madhe kur na fluturojm ntjeter ven
E bon veq ti, e din veq ti
Po temperaturen sun ma mat as termometri

Ref:
Qysh pe lojna
Qysh po thu me ja bo
Qa po bojna
Nuk pom pritet mouu
Spo du lojna
Ski pse em thu jo, ooo jo, jo ooo


Ky tekst u dërgua nga Da Ni >> Top Music NewKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019