SL
SL
SL
  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Musa:
  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
SL është këngëtar i njohur. Emri i tij i vërtetë është Arbër Musa.

Më datë 12 Dhjetor 2013, Dj Kollink publikojnë videoklipin "Fr Cypher", në bashkëpunim me Ago, Limi, Getinjo, SL, Donat & Buta.

Më datë 10 Janar 2014, SL & LIM publikojnë videoklipin "HoldUp". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment.

Më datë 29 Janar 2015, SL publikon videoklipin "Bad".

Më datë 20 Qershor 2016, SL publikon videoklipin "Larg". Muzika e këngës u punua nga vetë SL, teksti u shkrua nga vetë SL. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment.

Më datë 8 Korrik 2017, SL publikon videoklipin "Mos Ta Nin".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0