Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sllimi

Nuk ka akoma asnjë votë

Sllimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genzzo

Grande

Last Daddy

Tonchee

King Link

B-Master

Luxhi

MMG Babloki

P-Life

J.B.

Tags: Sllimi, Lil Sllim


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet