Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Je E Vetmja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A me ke fshi prej zemres tende
Emrin tem e ke harru
A ke gjet tash dikend tjeter
Apo ende po me pret mu

Me dit shpirt sesa te dua
E per ty qka kisha ba
100 vjet me kishe prit
kurr pishmane s’ishe ba

ref: 2x
sa te dua sa te dua
me fjal nuk di me pershkru
je e vetmja ne kete bote
qe me shpirt t’kisha pagu

pasurin e krejt ksaj bote
me ma dhan se nderroj me ty
une veq mund te jem i lumtur
nese ti me thu te du

Me dit shpirt sesa te dua
E per ty qka kisha ba
100 vjet me kishe prit
kurr pishmane s’ishe ba

ref: 4x
sa te dua sa te dua
me fjal nuk di me pershkru
je e vetmja ne kete bote
qe me shpirt t’kisha pagu


Ky tekst u dërgua nga  RiNoRssSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2006
Teksti: Smail Puraj


Smail Puraj - Je E Vetmja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Vetmja".
3. Video është e këngës "Je E Vetmja", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0