Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Avanturiste Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

avanturiste avanturiste

je mesu ka 2 dashnor me nje her me i pas me tradhtu e ma mashtru pa faj zemrat me i plas se dikan ti e lendon ty aspak sti intereson avanturiste po kjo loj me mu ste shkon

ref x2
avanturiste avanturiste ska me ta qit me mua jo ket loj qe e nise

ti gajle se ke aspak dikuj me than te du sa kthe ne tjter qka i ke than ti ke harru se dikan ti e lendon ty aspak sti intereson avanturiste por kjo loj me mu ste shkon

ref x4
avanturiste avanturiste ska me ta qit me mua jo ket loj qe e nise


Ky tekst u dërgua nga  sidorelaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2007


Smail Puraj - Avanturiste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avanturiste".
3. Video është e këngës "Avanturiste", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0