Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ku Te Prekish Ti Me Dor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tradhtija mir te shkon ne ket pun krejt i kalon kerkush sdin ma mir se ti per n'tradhti je numer nji

Ref:
Ku te prekesh ti me dor aty hajr nuk ka kush dot qel kit pun me ty pishman ka me u ba

Ne tradhti kush sta kalon me dy fjal krejt i mashtron kerkush sdin ma mir se ti per n'tradhti je numer nji

Ref:
Ku te prekesh ti me dor aty hajr nuk ka kush dot qel kit pun me ty pishman ka me u ba


Ky tekst u dërgua nga Vlora ShSmail Puraj
Publikimi: 22/08/2009


Smail Puraj - Ku Te Prekish Ti Me Dor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Te Prekish Ti Me Dor".
3. Video është e këngës "Ku Te Prekish Ti Me Dor", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0