Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Udha E Mbar Te Qoft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dashuri tmadhe pate premtu
gjithqka ... jam per ty
vetem zoti se kerkush tjeter nga une smundet me te largu
kto ishin fjalet qe mi the
kto ishin premtimet qe mi dhe
sot veq per nje avantur dashurin e le

udha e mbar te qoft syt mos ti pafsha ma
premtimet e tua paskan qen asgje X2

sa ma par du me harru diten kur te kom taku
tjeter nuk dua nga kjo jete
veq me te varru krejt
shko shko pergjithmon se me kaq e pat dashuria jon
shko e kurr ma mos u kthe se ne zemren time ma ven nuk ke

udha e mbar te qoft syt mos ti pafsha ma
premtimet e tua paskan qen asgje X6


Ky tekst u dërgua nga Besush'ii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2009


Smail Puraj - Udha E Mbar Te Qoft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udha E Mbar Te Qoft".
3. Video është e këngës "Udha E Mbar Te Qoft", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0