Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Jet O Jet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x:
Gjithmon jeta njejt pom shkone
kerkun fatin se takone
prej at dit qe jemi nda
fat me sy kur ma skam pa

Ref:2x
Jet o jet vetem niher o jet
vetem niher vetem niher ama fatin e vertet

2x:
Gjithmon jeta njejt pom shkone
kerkun fatin se takone
prej at dit qe je largua
kur ma fat nuk kam takua

Ref:4x
Jet o jet vetem niher o jet
vetem niher vetem niher ama fatin e vertet


Ky tekst u dërgua nga Kosovare2007Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2010


Smail Puraj - Jet O Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jet O Jet".
3. Video është e këngës "Jet O Jet", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 1