Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ndoshta Nje Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

jemi nda e ende nuk e di perse
asni fjale nuk ma ke thone kur je largu
pyetja e njejte qdo dite po me mundon,s pakti ndonjehere a mendon per mu

ReF,,(2x)
ndoshta nje dite ke me u kujtuar
ndoshta nje dite te bjen ne men per mua,ndoshta nje dite ndoshta nje dite kthehesh te une perseri o shpirt

jemi nda e ende nuk e di perse
as vendin nuk e di se ku je shku
nuk muj me u bind nuk muj me u bind se kaq shpejt me ke harru

ReF,,(2x)
ndoshta nje dite ke me u kujtuar
ndoshta nje dite te bjen ne men per mua,ndoshta nje dite ndoshta nje dite kthehesh te une perseri o shpirt


Ky tekst u dërgua nga  RiNoRssSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2010


Smail Puraj - Ndoshta Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Nje Dite".
3. Video është e këngës "Ndoshta Nje Dite", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0