Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ti Beqare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te takova u dashurova krejt e vetes i harrova se kjo asht nje dashuri e ndaluame aspak nuk mendova se kjo asht nje dashuri e ndaluame aspak nuk mendova

ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru gabim isht tu dashuru ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru

ta kisha dit se dot vuj keshtu ta kisha dit se s'do t'jem me ty me mire ishte kon per ne te dy kurre ne kete jet mos t'ishim taku me mire ishte kon per ne te dy kurre ne kete jet mos t'ishim taku

ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru gabim isht tu dashuru ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru

ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru gabim isht tu dashuru ti beqare moj une i martum gabim isht tu dashuru
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2010


Smail Puraj - Ti Beqare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Beqare".
3. Video është e këngës "Ti Beqare", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0