Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Kam Nevoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

sa her qe te shoh ooo te dua me shume lumturine e jetes do te gjesh tek une x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x2

ti e di shume mire oooo se flas une me ty te gjtihat i them kur em shikon ne sy x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x3Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Smail Puraj
Teksti: Arsim Bunjaku


Smail Puraj - Kam Nevoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nevoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Kam Nevoj Per Ty", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0