Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ende Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vers.1:
Nuk e dita kush pat faj ti apo un
nja e di pa dyshim se te kam dashur shum
po me ban fajtor veq me drejt se ke
mir e din shpirti jem pa gabime sje

Ref.:2x
Une ende te dua
veq ti je per mua
1.000vjet nese jetoj
tjeter sdashuroj

Vers.2:
Gjithmon te kam dasht e dashur gjithmon do te du
mir e din se shum herë dhe ti ke gabu
po me ban fajtor veq me drejt se ke
mir e din shpirti jem pa gabime sje

Ref.:4x
Une ende te dua
veq ti je per mua
1.000vjet nese jetoj
tjeter sdashuroj


Ky tekst u dërgua nga Kosovare2007


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2011


Smail Puraj - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0