Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Pse Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Vers.1:
Letren cilen ma ke shkrue, e mora sot
letren cilen ke shkruar me lot
reshtin e par, por zorr e kam lexu
ne dy gjuj kam rra skam mujt me u qu

Ref.:
Pse po shkon
per djal qe nuk e don
te kam dasht, me ke dasht
spaska qen e shkrume tjemi bashk
te kam dasht, me ke dasht
spaska qen e shkrume tjemi bashk

Vers.2:
Unazen qe ta kam dhan, sdu me ma kthy
zemra e shkret gati esht nderzu
nese te pyet najkush per at unaz
thuj e ke kujtim prej dashnis tpar

Ref.:
Pse po shkon
per djal qe nuk e don
te kam dasht, me ke dasht
spaska qen e shkrume tjemi bashk
te kam dasht, me ke dasht
spaska qen e shkrume tjemi bashk


Ky tekst u dërgua nga youtube.com/kosovare2007


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2011


Smail Puraj - Pse Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po Shkon".
3. Video është e këngës "Pse Po Shkon", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0